top of page
Zoeken
  • KBBC

KBBC 1 Zeevis André – Mister 100 Lier 2 EG-Elec Nostalgic DreamteamBeste clubleden en sympathisanten,

Op maandag 04/09/2023 vindt er zich een oefenpartij/demonstratie plaats in onze club. Het is een partij tussen de KBBC 1 - Zeevis André en de nieuwe ploeg van de Mister 100.

De KBBC 1 speelt met :

1. Van Acker Steven

2. Blauwblomme Henk

3. Saver Koen

4. De Kraker Jean Paul (wegens belet van Bart Leys).

De Mister 100 uit Lier komt met niemand minder dan:

1. Mister 100 himself, Raymond Ceulemans

2. Ludo Dielis

3. Richard Bitalis

4. Koen Ceulemans, zoon van.

De 1ste ronde start om 19u30 met spelers 3 en 4 van elke club. De 2de ronde, met de spelers 1 en 2, start vermoedelijk rond 22u. Tussen de 1ste en 2de ronde is er een “double scotch” voorzien op beide tafels. 4 van onze leden (Marijn Stuyvaert, Jean De Clerck, Marc Beirens en Danny Holvoet) zullen samen iemand van de Mister 100 het opnemen tegen elkaar.


Het wordt een avond vol biljartgenot voor al wie de biljartsport nauw aan het hart draagt. Het is tevens een ware primeur om Raymond Ceulemans en Ludo Dielis samen in dezelfde ploeg aan het werk te zien. De “rivalen” van toen nemen het nu samen op tegen de Koninklijke Brugse. Dit alles wordt aan elkaar gepraat door de Kurt Ceulemans. Uiteraard ook zoon van.


Wij hopen jullie met veel enthousiasme te mogen ontvangen in ons lokaal!


38 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page